Her alışverişinizde Petiçim Puan kazanın

Kapat
Türkçe İngilizce

Sipariş Süreci


Sipariş ve Teslimat

 

Tazelik

Petiçim buğday çimi suyu paketleri her gün taze olarak, soğuk sıkım yöntemiyle hazırlanır. Cam şişelere doldurulur, sizlere taze ve serin şekilde ulaşması sağlanır. Toprakta yetiştirme yapan ve taze sıkılmış ürün gönderen ilk ve tek üreticiyiz. Çim sularımız buzdolabında üç gün tazeliğini korur.

Siteden

Taze buğday çimi suyu içeren Petiçim paketlerinden sipariş vermenin en kolay yolu web sitemizdir. Dilediğiniz ürünü seçerek sipariş oluşturabilir ve sitemize üye olarak her alışverişinizde Petiçim puanı kazanabilirsiniz.

Whatsapp

0541 4104070 numaralı whatsupp hattımızdan iletişime geçebilir, dilerseniz sipariş verebilirsiniz. Tek mesajda isim, soyad, telefon, adres, hangi paketi istediğiniz ve ödeme şeklinizi yazmanız yeterlidir.

TESLİMAT SÜRECİ

Siparişiniz siteden veya whatsupp hattından alındığında size teslimat gününüz bildirilir. Gönderim gününüz geldiğinde çimleriniz taze olarak sıkılır, cam kavanozlarda şişelenir ve öğleden sonra serin şekilde adresinize teslim edilir. Size verilen teslimat günü, sipariş yoğunluğumuza, adresinize ve sipariş adetine göre değişim gösterebilir.

İstanbul içi

gönderimler verilen teslimat gününde kurye ile yapılır. Öğleden sonra mesai saatleri içinde teslim edilir. Avrupa yakası teslimat günlerimiz: Pazartesi, Çarşamba, Perşembe Anadolu yakası teslimat günleri: Salı ve Cuma Pazar günleri sevkiyatımız yoktur.

İstanbul dışı

siparişlerde çim sularımız, tazeliği ve serinliğinin iki gün korunmasını sağlayan özel kutularda, donmuş jel paketler konularak kargoya verilir. Böylelikle size serin şekilde ulaşması sağlanır. Petiçim’de ardında zehirli gazlar bırakan kuru buz sistemi kullanılmaz. Asla önceden dondurulmuş veya ısıtılmış ürün gönderilmez.

Size Ulaştığında

Paketinizi aldığınızda içinde kullanım ve muhafaza koşullarının yazılı olduğu bilgilendirme kağıdını veya sitemizde ürün altlarında yazılı bilgileri okuyarak çim sularınızı muhafaza edebilir ve tüketebilirsiniz.

*Tepside yetişmiş, kesime hazır çim ürünümüz yalnızca İstanbul içinde gönderilir.

Havale/EFT için Banka Bilgilerimiz

Ege Ertuğvat
Finansbank
İçerenköy Şb.883
Iban: TR 98 0011 1000 0000 0090 8673 74

Petiçim Buğday Çimi Suyu © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

WhatsApp ile Hemen Ulaş!