Her alışverişinizde Petiçim Puan kazanın

Kapat
Türkçe İngilizce

Kullanım ve Saklama Koşulları


TESLİM ALINCA NE YAPMALIYIM?

Paketiniz size teslim edildikten sonra 30 ml. lik taze sıkılmış buğday çimi suyu kavanozlarının iki tanesini ilk iki günlük kullanım için buzdolabına, geri kalanı derin dondurucuya koyun.  

NASIL KULLANMALI?

Taze olanları iki gün içinde tükettikten sonra sabahları buzluktan donmuş tek bir adet çıkartın. Ilık suda çözülmesini bekleyip aç karna tüketin. Ardından 15 dk. kadar katı veya sıvı gıda tüketmeyin. Dileyenler saf olarak veya yeşil içeceklerin içine katarak tüketebilir.  NE ZAMAN İÇMELİ? Sabahları aç karna tüketmek en uygunu olmakla birlikte yemeklerden 15 dk önce veya 2 saat sonra da tüketilebilir. Günde bir adet içilmesi yeterlidir. Aylık kürler yapılması önerilir.  

NE ZAMAN İÇMELİ?

Sabahları aç karna tüketmek en uygunu olmakla birlikte yemeklerden 15 dk önce veya 2 saat sonra da tüketilebilir. Günde bir adet içilmesi yeterlidir. Aylık kürler yapılması önerilir.

NASIL MUHAFAZA EDİLİR?

Dondurulduktan sonra tekrar çözünceye kadar tazeliğini korur. Isıya, ışığa ve havaya duyarlıdır. Buzdolabı dışında bırakılmaması önerilir. 12 ay boyunca tüketilebilir. Çözüldükten sonra bir daha dondurulmaz. Cam kavanozlar buzlukta kırılma veya çatlama yapmaz.  - Gluten; GDO, Laktoz içermez. Veganlar için uygundur.

 A F İ Y E T   O L S U N

 

Petiçim Buğday Çimi Suyu © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

WhatsApp ile Hemen Ulaş!